Programma dames/ meisjesvoetbal

Geschreven door Johan Staal op . Geplaatst in Nieuwsflitsen

Het programma voor wat betreft het damesvoetbal in district Noord kwam weer binnen via www.vrouwenvoetbalfriesland.nl en ziet er als volgt uit

 Meisjesvoetbal576-01 4

Woensdag 29 februari 2012
Oefenwedstrijden:
19:45 Ter Apel '96 DA1 - Wedde DA1

Hoofdklasse Zaal :
20:00 Be Quick D DA1 - A.S. Exstudiantes DA2

Hoofdklasse Zaal:
20:05 Drs. Vijfje DA1 - A.S. Exstudiantes DA1

Zaterdag 3 maart 2012
Oefenwedstrijden District Noord:
14:00 FFS DA1 - ACV DA1
14:00 Niekerk DA1 - SV Marum DA1
10:30 Balk/Sleat MB1 - Heerenveen MB1
10:15 Zwaagwesteinde MC1 - Blauw Wit 34 MC1 
14:30 Balk DA1 - DWP DA1
10:30 Balk MC1 - SC Franeker MC1
11:00 Mulier DA1 - SC Veenwouden DA1
10:45 De Weide MB1 - SVN '69 DA1
13:00 Valthermond DA1 - Ter Apel '96 DA1
14:30 Heerenveen DA2 - SC Rouveen DA2
12:30 VVSV'-09 DA1 - CVVB DA1
13:00 FC Lewenborg DA1 - CSVH DA1
14:00 Steenwijkerwold DA1 - SC Emmeloord DA1
14:00 Buitenpost DA1 - Read Swart DA1
14:00 LEO (Loon) DA1 - BSVV DA1
12:00 AVC DA1 - ONT DA1

Beker District Noord:
(Voor alle bekertoernooien van Noord is de regel van toepassing dat als er niet gespeeld kan worden bij de thuisspelende ploeg dit op het terrein van de tegenstander dient te geschieden, mits mogelijk).

Beker Vrouwen:
12:30 Staphorst DA1 - Oranje Nassau DA3
12:30 Hollandscheveld DA1 - Workum DA1
14:30 DVBolsward DA1 - Noordscheschut DA1
14:00 VAKO DA1 - Pesse DA1
14:30 Achilles 1894 DA1 - Wolvega FC DA1
10:00 Knickerbockers The DA3 - Peize DA1
14:30 Franeker SC DA1 - Olde Veste'54 DA1
14:30 Weide De DA1 - Hardegarijp DA1
10:30 Gorecht DA1 - Glimmen DA1 
14:30 Erica SC DA1 - VIOD DA2
14:30 Drachtster Boys DA1 - Urk DA1
14:30 Annaparochie St. DA1 - Opende DA1
12:00 Angelslo Sc DA2 - Gasselternyveen DA1
12:30 ONS Sneek DA2 - S.C. Stiens DA1

Beker MB Junioren: Competitie Landelijk:
Topklasse A:
14:00 Reiger Boys DA1 - Buitenveldert DA1
14:30 Be Quick'28 DA1 - RVVH DA1
14:30 RKTSV DA1 - Saestum DA1
14:30 Ter Leede DA1 - Oranje Nassau DA1

12:00 Heerenveense Boys MB1 - Harkstede MB1 Competitie Landelijk:
Topklasse A:
14:00 Reiger Boys DA1 - Buitenveldert DA1
14:30 Be Quick'28 DA1 - RVVH DA1
14:30 RKTSV DA1 - Saestum DA1
14:30 Ter Leede DA1 - Oranje Nassau DA1

Hoofdklasse A:
12:30 Ter Leede DA2 - Odysseus 91 DA1
14:30 Knickerbockers The DA1 - SSS DA1
14:30 Wartburgia DA1 - Oerterp DA1
14:45 SC 't Zand DA1 - Oostkapelle DA1
15:00 DTS Ede DA1 - CSW DA1
15:00 Be Quick D DA1 - Oranje Nassau DA2

1e Klasse B:
12:00 VVOG DA1 - Blauw Geel'55 DA1
12:00 HTC DA1 - Flevo Boys DA1
12:15 Be Quick'28 DA2 - DZSV DA1
14:30 ONS Sneek DA1 - Klarenbeek SC DA1
14:30 VIOD DA1 - Muntendam DA1

Competitie District Noord:
2e Klasse D:
12:00 Knickerbockers The DA2 - Heerenveense Boys DA1
12:30 Be Quick D DA2 - NWVV/Titan DA1
12:30 Pelikanen De DA1 - Blauw Wit '34 DA1
13:15 Pelikaan S DA1 - Asser Boys DA1
14:30 Hunsingo DA1 - SPW DA1
14:30 MKV'29 DA1 - Helpman DA1

3e Klasse H:
12:30 Lycurgus DA2 - Vogels De DA1
14:30 Lycurgus DA1 - WTOC DA1